Jdi na obsah Jdi na menu
 


MgA. Jiří Hromada
 
Český herec, významný dabér a bývalý prezident Herecké asociace. Ztvárnil stovky rolí především v dabingu, v rozhlase, v televizi i na filmovém plátně.
 

jiri-hromada-foto.jpg

logo_ha.gif

 

Doc. Mgr. Dušan Jamrich

Vynikající slovenský herec, emeritní generální ředitel a člen Slovenského národního divadla. Roku 2002 sa stal viceprezidentem ETC (Evropská divadelní konvence). U nás je v současnosti velmi populární díky roli v seriálu Ulice.

 ul_20_11_09_961_34--485x321-82-u.jpg

  

MUDr. Jan Cimický, CSc.

Známý český psychiatr, autor odborných knih (např. Psychiatr v kapse, Minimum o stresu). Kromě toho však také píše prózu (Vražedná past, Poslední návrat, Podivný host aj.) i poezii (např. Psychoterapie slov, Pro Tebe, má lásko) a překládá francouzské autory.

 dsc07791.jpg

 

Prof. PhDr. Václav Cejpek

Prorektor JAMU pro studijní, pedagogickou a uměleckou činnost. Dříve působil jako dramaturg v tehdejší Československé televizi či v Mahenově činohře Národního divadla v Brně. Překládá dramatické texty z němčiny.

 

Prof. PhDr. Miroslav Plešák

Pedagog JAMU. Působil jako dramaturg v Městkém divadle Zlín a v Národním divadle v Brně. Publikuje v odborných časopisech, je členem Teatrologické společnosti.